Količina:

0


Znesek:

0,00 €

B2B

Dvigalo za optiko 6 t | EAE HX6

Dvigalo za optiko 6 t | EAE HX6Slika je simbolična. Embalaža ali barva izdelka se lahko razlikuje glede na serijo ali izbrano različico.

Škarjasto dvigalo EAE HX6 z nosilnostjo 6.000 kg in platformami dolžine 5.424 mm za servisiranje vozil in nastavitev geometrije podvozja.

Profesionalno elektrohidravlično dvigalo z višino dviga 2.100 mm, infrardečo sinhronizacijo in mehanskimi varnostnimi blokadami. Na voljo v izvedbah S, B in BWF, tudi z dodatnim dvigalom za prosto dvigovanje koles.

    • Šifra artikla:

      04647

    • Enota:

      kos

    • Blagovna znamka:

      EAE

    Zaloga: v prihodu

    Opis izdelka

    Škarjasto dvigalo z dolgimi platformami EAE HX6 – 6.000 kg

    EAE HX6 je profesionalno elektrohidravlično škarjasto dvigalo z nosilnostjo 6.000 kg in dolgimi voznimi platformami, namenjeno servisiranju osebnih, terenskih, dostavnih in lahkih gospodarskih vozil znotraj dovoljene nosilnosti.

    Dvigalo ima platforme dolžine 5.424 mm in največjo višino dviga 2.100 mm. Odlikujejo ga robustna konstrukcija, infrardeči sistem sinhronizacije, mehanske varnostne blokade in prilagodljive možnosti opreme za nastavitev geometrije podvozja.

    Na voljo je v treh izvedbah – S, B in BWF – kar omogoča prilagoditev dvigala različnim servisnim potrebam, od splošnega vzdrževanja vozil do zahtevnejših nastavitev geometrije koles.

    Glavne prednosti dvigala EAE HX6

    • Nosilnost 6.000 kg – za servisiranje osebnih, dostavnih in lahkih gospodarskih vozil.
    • Dolge vozne platforme 5.424 mm – primerne tudi za vozila z daljšo medosno razdaljo.
    • Največja višina dviga 2.100 mm – omogoča udobno delo pod vozilom.
    • Tri izvedbe S, B in BWF – za različne servisne zahteve.
    • Infrardeči sistem za zaščito in sinhronizacijo dvigala.
    • Podaljšane zadnje drsne plošče in prilagodljiv položaj sprednjih obračalnih plošč za natančno nastavitev geometrije podvozja.
    • Mehanske varnostne blokade s pnevmatskim sproščanjem.
    • Varnostna krmilna napetost 24 V.
    • Samomazalne puše in ležaji za zmanjšanje obrabe ter dolgo življenjsko dobo.
    • Zvočno opozorilo med spuščanjem dvigala.
    • Motorja z aluminijastim ohišjem za učinkovito odvajanje toplote.
    • Možnost LED-osvetlitve delovnega območja.
    • Možnost dodatnega dvigala za prosto dvigovanje koles z nosilnostjo 4.000 kg.
    • Preizkušeno z dinamično obremenitvijo 115 % nazivne nosilnosti in statično obremenitvijo 150 % nazivne nosilnosti.

    Tri izvedbe platform – S, B in BWF

    Dvigalo EAE HX6 je na voljo v treh konfiguracijah, prilagojenih različnim servisnim postopkom.

    • Izvedba S – ravne platforme: Namenjena splošnim servisnim opravilom, pregledom podvozja in vzdrževanju vozil.
    • Izvedba B – platforme za nastavitev geometrije: Opremljena z vdolbinami za sprednje obračalne plošče in zadnjimi drsnimi ploščami. Omogoča izvajanje meritev in nastavitev geometrije koles.
    • Izvedba BWF – platforme z dodatnim dvigalom: Poleg opreme za nastavitev geometrije vključuje dodatno dvigalo za prosto dvigovanje koles z nosilnostjo 4.000 kg, ki omogoča servisne posege na kolesih in podvozju.

    Natančna nastavitev geometrije podvozja

    Izvedbi HX6 B in HX6 BWF sta zasnovani za uporabo s sistemi za merjenje in nastavitev geometrije podvozja. Dolge zadnje drsne površine in prilagodljivi položaji sprednjih obračalnih plošč omogočajo prilagoditev vozilom z različnimi medosnimi razdaljami.

    Pnevmatsko krmiljene zadnje drsne površine omogočajo ustrezno gibanje koles med nastavitvijo geometrije in učinkovitejše izvajanje servisnih postopkov.

    Varnost in zanesljivo delovanje

    EAE HX6 je opremljen z infrardečim zaščitnim sistemom sinhronizacije, ki nadzoruje usklajeno delovanje dvigala. Mehanske varnostne blokade preprečujejo nenadzorovano spuščanje, pnevmatski sistem pa omogoča njihovo sproščanje.

    Varnostna krmilna napetost 24 V in zvočno opozorilo pri spuščanju dodatno prispevata k varnejšemu vsakodnevnemu delu.

    Samomazalne puše in ležaji zmanjšujejo obrabo gibljivih delov, motorja z aluminijastim ohišjem pa omogočata učinkovito odvajanje toplote.

    Tehnični podatki – EAE HX6

    Tehnična lastnostPodatek
    ProizvajalecEAE
    ModelHX6
    Tip dvigalaElektrohidravlično škarjasto dvigalo z dolgimi platformami
    Nosilnost6.000 kg
    Največja višina dviga2.100 mm
    Najmanjša višina380 mm
    Dolžina platforme5.424 mm
    Širina posamezne platforme750 mm
    Čas dvigaPribližno 45 sekund
    Moč motorjev2 × 3,5 kW, trifazno
    Električno napajanjeGlede na zahteve kupca
    Potreben tlak stisnjenega zraka6–8 bar
    Masa dvigala5.255 kg
    Razpoložljive izvedbeS / B / BWF
    Nosilnost dodatnega dvigala za prosto dvigovanje koles4.000 kg (izvedba BWF)
    Varnostna krmilna napetost24 V
    SinhronizacijaInfrardeči zaščitni sistem

    Oprema in dodatki

    • LED-osvetlitev: osvetlitev delovnega območja pod vozilom.
    • Pnevmatske zadnje drsne plošče: za nastavitev geometrije podvozja pri ustrezni izvedbi.
    • Prilagodljiv položaj obračalnih plošč: za vozila z različnimi medosnimi razdaljami.
    • Dvigalo za prosto dvigovanje koles: nosilnost 4.000 kg, vključeno v izvedbi BWF.
    • Pomožna prečna dvigalka: na voljo kot dodatna oprema.
    • Dovozne rampe: za možnost nadtalne vgradnje.

    Tehnična brošura EAE HX6 v slovenščini (PDF)

    Za podrobnejše tehnične podatke, dimenzije in predstavitev različnih izvedb škarjastega dvigala EAE HX6 si oglejte tehnično brošuro v slovenskem jeziku.

    Prenesite tehnično brošuro EAE HX6 (PDF – slovenski jezik)

    EAE HX6 je odlična izbira za profesionalne avtoservisne delavnice, ki potrebujejo zmogljivo škarjasto dvigalo z dolgimi platformami, visoko nosilnostjo in možnostjo opreme za nastavitev geometrije podvozja.

    Opomba: Prikazano dvigalo lahko vključuje dodatno opremo. Dejanska konfiguracija in dobavljena oprema sta odvisni od izbrane izvedbe.